SUSIPAŽINKIME. Esu Oksana Apanavičienė. Nuoširdžiausiai įsimylėjusi į savo veiklą. Nes aš galiu padėti atrasti komfortišką kvapų pasaulį, kuris visiškai pakeičia savijautą. Nes man patinka sinergija su parneriais, kurių dėka bendras veiklos rezultatas augančia progresija pasidaugina ne vieną ir ne du kartus – ir ta sinergija auga proporcingai! Esu laiminga supažindindama žmones su natūraliais eteriniais aliejais, jų galiomis ir galimybėmis bei išmokyti jais naudotis. Ir visa tai galiu AŠ! Nes viską darau pasiremdama moksliškai pagrįstu daugelio susirgimų profilaktikos metodu, kuris įgalina tikėti, kad aromaterapija yra puikus ir išmintingas būdas stiprinti sveikatą ir visais atžvilgiais puoselėti žmogaus fizinę ir dvasinę gerovę. Neabejodama labai skatinu jais domėtis, turiu sukaupusi daugybę patirčių, kaip su aromaterapija įmanoma pagerinti įvairias gyvenimo sritis.

Ypač mane „veža“ faktas, kad dirbu su natūraliais eteriniais aliejais, kurių sudėties nukopijuoti neįmanoma. Norint išgauti aukštos kokybės aliejų reikia įdėti daug pastangų. Todėl ir – deja! – dažnai gamintojai vietoje tikro eterinio aliejaus pateikia aromatingus surogatinius gaminius, iš dalies papildytus sintetiniais panašaus kvapo aliejais ir tai nepalankiai veikia savijautą.

Kada pirmą kartą gyvenime sąmoningai pajutau, kad mane domina kvapai? Nuo prigimimo man švara namuose ypač svarbi. O kadangi švara turi specifinį kvapą, todėl pradėjusi kreipti dėmesį į aplinkos kvapus supratau, kad pojūčiai, ateinantys per uoslę man daro ypatingą poveikį.

Kada pradėjau naudoti namuose kvapus? Kai atradau YOUNG LIVING produktus. Anksčiau kvapiklių vengdavau, nes sintetiniai jų ingredientai dirgindavo. Tačiau kartu ieškojau būdų, kaip pakvėpinti aplinką natūraliu būdu – kol netikėtai atradau YOUNG LIVING kompaniją. Nuo tada viskas apvirto aukštyn kojomis!

MANO PATIRTIS IR KELIAS Į YOUNG LIVING. Iki šios veiklos dešimt metų išdirbau pardavimų srityje ir apie kitokio pobūdžio veiklą nesvarsčiau. Nesidomėjau, nes netikėjau, kad yra kitų būdų, leidžiančių sukurti pamatą gyventi oriai. Nes nežinojau, kad yra štai tokia puiki galimybė užsidirbti kitaip, paprasčiau ir kur kas daugiau! Be to, tai prieštaravo iš vaikystės girdėtam teiginiui, jog „norint turėti daugiau pinigų ir gyventi be suvaržymų, reikia kuo daugiau ir sunkiai dirbti“. Nuo mažumės girdėjau, kad pirmiausia reikia gerai mokytis, kad gautum gerą darbą, o paskui – dirbti tarnaujant kažkam ir gauti atlyginimą nustatytą dieną. Taip ir įvyko. Dešimt metų dirbdama solidų darbą nuoširdžiai aptarnavau klientus. To darbo dėka atradau, kad bendraudama ir padėdama žmonėms aš jiems nuoširdžiai atiduodu save visu šimtu procentų! Visgi būdama atviras idėjoms ėmiau girdėti ir pastebėti aplinkoje tokius dalykus, kurie, pasirodo, seniai buvo susiformavę mano pasąmonėje. Ir tai, tikiu, įvyksta „laiku ir vietoje“.
Kaip tik tuo metu asmeniniame gyvenime prasidėjo pokyčiai, kurių metu suvoliau, kad man ir dukrelei labai svarbu finansinis gerbūvis ir stabilumas. O tai galėjo realizuotis tik tuomet, jei mano asmeninis gyvenimas ir veikla papildytų vienas kitą. Nes dukrelei troškau suteikti viską kas įmanoma geriausio, siekiau kuo daugiau laiko (ne keletą valandų per parą!) praleisti su ja. Tą pastebėję mano aplinkos žmonės pasiūlė išmėginti kitokią galimybę, ir štai – dirbu, užsidirbu ir valdau savo laiką tiek ir taip, kaip noriu aš!
Kitas dalykas, nulėmęs sprendimą dirbti YOUNG LIVING sistemoje, buvo tas, kad man nepaprastai patinka kvapai. Pažintis su natūralios aromaterapijos pasauliu įprasmino mano ieškojimus. Ypač kai sužinojau, kad eteriniai kvapai dar ir sveikatina! Ir kad tie aliejai yra itin švarios sudėties. Man tai itin svarbu, nes visada jaučiau baimę ligoninėms ir ligoms, be to, mano uoslė ypatingai jautri ir iškart identifikuoja, kas tikra/natūralu…

KĄ VEIKIU DABAR. Nauja veiklos sritis buvo pilna iššūkių. Supratau, kad joje labai svarbu įsigilinti į patį produktą, gyventi su juo, tikėti vidumi jo nauda ir gebėti kokybiškai bei šiltai komunikuoti su žmonėmis. Kadangi esu empatiška ir įvaldžiusi bendravimo meną, tas man sekasi puikiai. Žinodama, kad kiekvienas žmogus trokšta teigiamų savijautos pokyčių, savo patirtimi ir žiniomis dalinuosi aromaterapijos susitikimuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Profesionalumo dėka galiu padėti apmalšinti arba profilaktiškai neprisileisti negalavimus, pasitelkusi eterinius aliejus išmokau ilgiau išlaikyti ar atstatyti grožį, susikurti dvasinį komfortą. Kitaip tariant, atrasti būdų jaustis gerai kiekvieną dieną!
Kvėpuodamas oru, prisotintu tokiu eteriniu aliejumi organizmas prisisotina jam reikalingais sveikatinančiais ir nuotaiką stabilizuojančiais ingredientais, atsiranda pokyčiai stiliaus pojūtyje, namų interjere, įtakoja augintinių savijautą ir ne tik. Kvapas didžiulę įtaką daro bendraujant, ieškant partnerio, kuriant tarpusavio santykius. Aš turiu sukaupusi krūvą istorijų, kai moterys, panaudojusios eterinius aliejus, sugebėjo išdrįsti savarankiškai priimti svarbius gyvenimo sprendimus. Eteriniai aliejai gali gerinti moters hormoninės sistemos veiklą – nuo to didėja moters patrauklumas ir energiją. Vyrams skirti eteriniai aliejai išjudina drąsos, vyriškumo, pasitikėjimo savimi, seksualumo, vidinės ramybės amplitudes.
Šiandien aš labai didžiuojuosi savo veikla YOUNG LIVING. Dėka tinklinio marketingo jau esu užsitikrinusi taip visų trokštamą finansinį stabilumą, pati esu atsakinga už savo rezultatus. Palyginkite: dirbdama dešimt metų pardavimų srityje aš nesusikūriau tokio pagrindo, kokį sukūriau per šiuos 3,5 metų, t.y. nuo tada, kai YOUNG LIVING kaip produktas atėjo į Lietuvą!

ATEITIES VIZIJA. Supratusi, kad egzistuoja visiškai kitoks tinklinio marketingo stilius, asmeniškai užsibrėžiau iš pagrindų pakeisti tinklinio marketingo įvaizdį Lietuvoje. Sieku, kad žmonės suprastų, jog tokia veiklos rūšis suteikia visišką laisvę veikti priimtinu režimu ir neribotai užsidirbti, leidžia sveikai ir gražiai gyventi, suteikia galimybę atrasti ramybę ir identifikuoti savo asmenybę ir jos poreikius.

Mano tikslas yra padėti keisti į gerąją pusę žmonių gyvenimus.

Mano kredo – pasidalinti geru produktu ir praktiškai patikrintomis žiniomis apie tikrąją aromaterapiją su kiekviena lietuviška šeima. Paaiškinti, kad jos išskirtinumas yra kokybė ir ką pastaroji lemia.

Manęs dažnai klausia, kokiomis savybėmis turi pasižymėti žmogus, norintis dirbti su eteriniais aliejais? Pagrindinis reikalavimas – mylėti žmones! Norėti padėti žmonėms, su jais dalintis. Aš jau išmokau tolerancijos, dalintis, priimti ir nieko nesitikėti. Nes mūsų veiklos prasmė yra tarnystė edukuoti žmones nieko iš jų nesitikint. Tik tuomet ateina rezultatas, kuris priklauso tik nuo tinkamai paskleistos informacijos.