Užsisakykite paskaitą “ Aromaterapija A.B.C. “

Aromaterapija – gydymas ir profilaktika žmogaus protui, kūnui ir sielai. Tai holistinė maloni terapija, gyvenimo būdas. Aromaterapija yra gydymo augaliniais aliejais menas ir mokslas.
Pažintinė aromaterapijos paskaita. Laiką, kurį praleisime kartu skirsime pokalbiui apie aromaterapiją. Plačiau paskaitos metu pasakojame apie eterinių aliejų rūšis, jų veikimo principus, naudojimo būdus. Kaip eterinių aliejų dėka sustiprinti sveikatą ir imunitetą visai šeimai. Kaip apsaugoti vaikus nuo virusų, įvairių ligų. Kaip harmonizuotį vidinę pusiausvyrą, atrasti ramybę, pagerinti miegą. Pasidalinsime naudojimo patirtimi, pritaikymo būdais, padiskutuosime apie sveikatinimą. Paskaitos metu degustuojame kvapus. Kalbame apie potyrius ir naudą to, ką degustuojame.

Paskaita veda:
OKSANA APANAVIČIENĖ Young Living sveikatinimo ir aromaterapijos edukatorė, knygos “Eterinių aliejų vadovas” projekto koordinatorė, pasidalins sukauptomis žiniomis iš tarptautinių konferencijų iš viso pasaulio (Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Kroatijos, Prancuzijos, JAV), Oksana taip pat yra mama, turinti asmeninę patirtį ieškant natūralių ir efektyvių būdų, kad nebūtų priežasties ligai atsirasti.

Žmonių kiekis neribotas
Trūkmė: 1,30 val.

Kaina derinama individualiai