Miglė Staškūnienė
Kelionę į aromatingų kvapų pasaulį pradėjau būdama nėščia-kai atradau natūralius produktus, kosmetiką, kvapus. Nuo sintetinių kvapų pikino, o paūmėjus migrenai reikėjo kažkuo gydytis be vaistų. Gimus vaikeliui eterinių aliejų pas mane daugėjo, bet neintensyviai. Daugiausia jų pradėjome naudoti (visa šeima) vaikučiui iškeliavus į darželį. Kai pradėjo sirgti ne tik jis, bet ir mes. Pradėjus intensyviau naudoti YL aliejus ligų sumažėjo, o ir namuose tvyrantys kvapai mums visiems labai patinka. Jau ritualu tapęs vakarinis pėdučių masažas, o atpalaiduojanti kvapni vonia taip pat patinka visiems. Tik kolegos darbe dar nesusidraugavo su mano kvapais-jiems karts nuo karto kažkas aitriai kvepia.

Ineta Bačienė
Esu jauna mama. Visi savo vaikams nori kuo geriausio ir tai mus visus verčia imtis paieškų, stengtis, daryti ir keisti savo požiūrį Į VISKĄ. Mano tikslas startuoti su Young Living buvo vaikų sveikata (tuo metu apie save negalvojau) ypač gripo sezono metu kai lenda įvairūs susirgimai, taigi Thieves ( eterinių aliejų mišinys), R.C. ( eterinių aliejų mišinys), Tea Trea ( arbatmedis ) dabar nuolatos mano namuose. Augindama du mažus vaikus apie save negalvodavau kad būtina ir savimi rūpintis, tad sau nieko nepirkaišant laukiau su siaubu pavasario. Neturėjusi niekada jokios alergijos, kol prieš 4 metus mane pradėjo kamuoti kaip įtariau tuo metu pati – šienligė. Prasidėjo nuo to kai, pagaliau šiais metais 2020 m. sausio mėnesį prisiruošiau išsitirti kas mane kamuoja pavasarį. Alergologo kabinetas ➡️ dūrio testas ir aš jau žinau ! BERŽAS kiekvieną pavasarį akių ašarojimas, čiaudulys varvanti sloga ir blogas jausmas pastarieji metai mane lydėjo kaip geriausia draugė 😩. Niekados pati jokios chemijos negeriau nes arba laukiausi arba maitinau ❤️ Kai Alergologė po vizito man paskyrė ir įšrašė kažkokių antihistaminų alergijai valdyti, pasakius gydytojai, kad maitinu gavau atsakymą, vaikas didelis nustokite maitinti. Įvyko suvokimas, kad ne – Ačiū! Aš pati nuspresiu kada mano vaikui bus gana mamos pieno. Na ir išėjau žinodama, kad pavasarį vėl sedėsiu namuose užsidarius langus ir nekišant nosies į lauką. Po gydytojo vizito, praėjus keliom dienom, supratau, kad negaliu sau leisti nieko nedaryti ir prisiminiau aromaterapiją jog jei perku vaikams, galiu ir sau kažką tikrai atrasti kas galėtų man padėti. Pasikonsultavau su Oksana, dar pasidairiau informacijos bendrose grupėse radau išeiti – eterinių aliejų receptą iš citrinos, pipirmėtės, levandų ir užtikrinimui keli lašai copaibos man padėjo! Ši pavasarį jokių simptomų! Norite tikėkite norite ne, bet aš tikiu, kad man padėjo būtent šie eteriniai aliejai. Per šį laikotarpį nėra mano gyvenime nieko kito neatsirado, nepasikeitė, tik nešiojau pakabuką su šiais eterinių aliejų pasidarius mišinį!!!

Sigita Petrokaitė-Jakaitienė
„Young Living“ eterinius aliejus vadinu savo „gyvenimo atradimu“. Kodėl? Dėl daugelio priežasčių. Paminėsiu kelias. Pirma yra ta, kad jaučiuosi labai išdidi mama ir žmona, šeimos moteris, sakydama, jog šeimoje gyvename be vaistų. Jų tiesiog nebeliko, nebėra poreikio – viską sutvarko eteriniai aliejai. Antra, man asmeniškai jie padėjo išspręsti tokią problemą, kaip labai sunkus PMS, nuo skausmo tiesiog alpdavau, būdavo iš gyvenimo išbrauktos dienos. Dabar nebežinau kas tai yra. Trečia, visi YL etriniai aliejai yra realiai „nerealiai“ stebuklingi, bet stebuklų stebuklas man yra „Copaiba“ – uždegimui ir skausmui, bei „Frankinsence“ – veido odai, širdžiai ir ramybei, vaikų nuraminimui. Ketvirta, patogumas, kai daugybę dalykų namams, asmeninei higienai, sveikatingumui, grožiui, perku vienoje vietoje, greitai, patogiai ir nė kruopelytės neabejoju kokybe ir naudojimo saugumu. Penktą, tai galimybė plėsti akiratį, mokytis, sutikti ir susipažinti su puikiais žmonėmis, iš ko dažnai išauga ir labai jauki bendrystė. Šešta, tai asmeninis augimas ir savęs pažinimas, nes kvapas – nustebtumėte, koks stiprus ginklas. Septinta – veikla, kurioje vis labiau atrandu save. Naudoju ir naudosiu, o jei būčiau „gerasis džinas“, tai visų namuose jie atsirastų, nes dažnas nežino, kad jam to reikia. Galėčiau vardinti ir vardinti, bet… šiam kartui tiek, nes 7 yra tobulas skaičius 😉

Diana Michailova
Man aromaterapija yra galimybė pakelti nuotaiką, pagerinti savijautą, susitvarkyti su energijos trūkumu ir daug daugiau. Manau, kad taip yra todėl, kad kiekvieno iš mūsų smegenyse yra „migtukai“, kuriais sumaniai naudodamiesi gali ne tik gauti gerą nuotaiką, bet ir pagerinti savo sveikatą. Būtent tai daro eteriniai aliejai. Aromaterapija yra vienas iš nedaugelio būdų, kaip ištaisyti nuotaikos disbalansą be medicininės intervencijos. Beabejo galima mankštintis, nueiti pasivaikščioti, išsimaudyti, kvėpuoti kalnų oru Alpėse arba galima tiesiog įsijungti difuzorių, tiesiog įkašinti eterinio aliejaus ir pasistatyti šalia savęs.

Paprasta suprasti, kuris metodas yra prieinamesnis. Aromaterapija man puikus įrankis atrasti vidinę harmoniją savyje.

Ginatė Žydelienė
Young Living į mano gyvenimą atėjo labai pamažu ir natūraliai. Mačiau, girdėjau, jutau kaip mano draugė harmoningai gyvena draugaudama su Young Living. Tai mane žavėjo ir žavi 🙂
Visada mėgau ir vertinau tikrus dalykus ir nuoširdumą. Pradžioje eteriniai aliejai mano gyvenime buvo kaip malonumas, kvapas… vėliau pradėjau naudoti natūraliai sveikatinimuisi… taip pamažu išsivystė priklausomybė 🙂 Nebeįsivaizduoju ryto be vandens stiklinės su lašeliu citrusinio eterinio aliejaus 🙂
Šie terapinės klasės eteriniai aliejai tikrai įneša harmonijos į gyvenimą.

Daiva Bernotė
Nuolatinis ieškojimas naujų ir nepatirtų dalykų prieš penkis metus atvedė į aromaterapijos karalystę.Tai tapo mano hobis, papildoma veikla, kurioje viską pradėjau nuo nulio. Eterinių aliejų pažinimas man yra atokvėpio akimirka nuo vadovaujančio darbo, nuolatinio bėgimo, streso, įtampos, šiame skubančiame pasaulyje. Jau pirmomis savaitėmis pamačiau, kad eteriniai aliejai pakeitė tiek mano tiek mano vyro emocinę savijautą. Mes tapome ramesni, lengviau paliekame rūpesčius už durų. Paprasčiausiai mes kiekvieną vakarą gariname Levandos ir kt. eterinius aliejus.  Žiemos vakarais tepame su citrinos ir apelsino eteriniais aliejais, o vasaros metu su kipariso eteriniu aliejumi. Pas mane ypatingai vasaros metu būna kojų tinimas, sunkumas, skausmas. Šiai dienai tokių problemų jau nebeturiu, nes man padejo kipariso eterinis aliejus.
Taip pat aš su vyru atsisakiau daug nereikalingų vaistų nuo įtampos, elementariausiai nuo peršalimo. Mūsų šeimoje praktiškai nebeliko vaistų. Šią akimirką mano mylimiausi kvapai jazmino (aukštos energetikos, stimuliuoja jausmus), frankensenso (skaistina veido odą ir mažina raukšles), apelsino (nuotaikos eleksyras, vietoj deserto).
Labiausiai džiaugiuosi, kad galiu padėti jaustis geriau mamytei. Pas ją taipogi buvo kojų skausmai, rankų sunkumas, dabar mamytė sako, „pas mane antra jaunystė“. Jos mylimiausi eteriniai aliejai levanda, kiparisas ir šlaužiančioji bruknuolė.
Prieš metus baigiau aromapsihologijos mokslus, kurie mane įkvepia dar labiau dalintis patirtimi su kitais. Tai didelis mano atradimas, kad kvapas gali apibūdinti žmogaus emocinę savijautą, gali padėti pasikeisti asmenybei, išsilaisvinti iš pykčio, baimių ir įvairiausių ligų. Man visada norėjosi, kad kuo daugiau žmonių gyventų laimingiau. Dabar tuo keliu ir einu, galiu padėti kas ieško atrasti save, suprasti savo emocijas ir pasijausti geriau. Man tai – didelė laimė.

Irma Ilginienė
Į Young Living atėjau prieš 5 metus. Ir tai, kad aš šioje kompanijoje esu jau 5 metus manau, kad daug ką pasako. Ir dar dalyvauju „Essential Rewards“ mėnesinėje užsakymų programoje. Mane paskatino vaikai domėtis  Young Living produktais. Kadangi jie dažnai sirgo, aš pradėjau ieškoti sveikatinimosi pagalbos. Kodėl aš pasirinkau Young Living, net pati sau užduodu dažnai šį klausimą. Manau todėl, kad tuo metu taip žvaigždės lėmė. Bet dabar į šį klausimą turiu atsakymą. Todėl, kad tai yra aukščiausia kokybė iš visų eterinių aliejų esančių pasaulyje. Aš vertinu kokybę ir man tai yra labai svarbu.

Young Living man padėjo „užuosti” pasaulį kitokiu kvapu.
Young Living man padeda „augti”.
Young Living man padeda atrasti vidinę ramybę, kurios man reikia ir kurios daug kas jos ieškosi.
Ačiū didelis mano mentorei Oksanai, kuri padėjo ateiti į šį nuostabų kvapų pasaulį.

Viktorija Novojatlova-Jakštė – aromaterapija man visada buvo artima širdžiai, bet šia aromaterapija Young Living nesidomėjau išskirtinai. Prieš pusmetį pradėjau domėtis, atradau kokybiškus terapinius eterinius aliejus ir pradėjome naudoti šeimoje. Intensyviai domiuosi ir studijuoju informaciją apie poveikį tiek mūsų fizinei sveikatai, tiek emocinei būklei. Labai džiaugiuosi, kad turiu nuostabią mokytoją ir draugę Oksaną, kad man paklydus, visada padės rasti atsakymą. Noriu, kad kuo daugiau tėvelių, vaikų gydymui ir sveikatinimui naudotų natūralias priemones ir kad vaikučiai galėtų džiaugtis gyvenimu būdami sveiki. Kuo mano dukrytė ir sūnelis sveikesni, tuo aš laimingesnė mama ir moteris, galėdama kurti, veikti, organizuoti Jums susitikimus, dirbtuves ir seminarus.

Erika Daublienė 
Mano istorija prasidejo nuo pagalbos SAU. Kai šiuolaikinė medicina negalėjo man padėti, pradėjau ieškotis kitokių būdų. Tuo metu kai blogai jaučiausi, buvau beviltiškoje situacijoje. Savijauta lyg bučiau „nurašyta ” močiutė. Nuo ko prasidėjo prasta savijauta ir visos sveikatingumo paieškos. Skrydžio metu mane paraližavo, nuo to laiko pastebėjau, kad sveikata pradėjo staigiai prastėti. Veido ir rankų tirpimas, alergijos įvairiems kvapams bei maistui, kasdieninė temperatūra 37.3, nosies isburkimas, akių paraudimas ir sausumas, galvos skausmai, energijos neturėjimas. Gydytojams buvau lyg bandomasis triušis vaistų atžvilgiu, nes nežinojo kaip man padėti ir kuriuos vaistus man paskirti. Bandėm vienus vaistus, buvo neveiksminga, vėliau kitus paskyrė ir galiausiai paskyrė nosies operaciją. Atlikus tam tikrus tyrimus iš gydytojų komentarų supratau, kad galėjo būti rimtos pasėkmės – INSULTAS. Būdama paieškose į mano gyvenimą atėjo Joung Living ir iki šiol daro man stebuklus. Pradėjus naudoti pajutau akimirksniu, kad gyvenimas pradėjo lengvėti sveikatos prasme. Mano „gydytojas”  iš eterinių aliejų buvo PIPIRMETĖ. Ji mane ” PASTATĖ ANT KOJŲ”. Palaipsniui į savo gyvenimo būdą įtraukiau ir kitus eterinius aliejus, taip pat eterinių aliejų mišinius, papildus, kosmetiką. Šiandiena aš kruopčiai atrenku ką naudoti, o ko atsisakyti. Pavyzdžiui jokio parfumo, renkuose eterinius aliejus, skalbimo milteliai be jokiu kvėpiklių, kosmetiką renkuose tik natūralę ir t.t. Per tą laiką pasidariau žarnyno- organizmo valymą su Joung Living produktais. Kadangi buvau užregistruota planiniai nosies operacijai, teko laukti 9 mėn. Ir kai reikėjo operuoti, gydytojai nustatė, kad jokios operacijos nebereikia daryti, nes viskas susitvarkė eterinių aliejų pagalba. Supratau, kad einu teisingu keliu, tad norisi pagelbėti ne tik sau, bet ir kitiems. Norisi dalintis su artimaisiais, draugais, kolegomis. Mano tarpe žmonės kurie išdryso išbandyti Young Living produktus taip pat yra sužavėti Joung Living aliejų galia…