Užsisakykite

Vonios burbulų dirbtuvės “ HARMONY”

Tai puiki pramoga Jūsų vaikams ar suaugusiems. Užsiėmimo metu išmoksite savo rankomis pasigaminti burbulus voniai, kuriuos kiekvienas išsineš į savo namus ir panaudos maudynių metu. Pasigaminsite kvapnius, didelius ar mažus, papuoštus džiovintais levandų ar rožių žiedais.

Vonios burbulai naudojami ne tik vonioje, jie tinkami kojų / rankų vonelėse. Dirbtuvėse, supažindinama daugiau apie vonios burbulus, apie masinėje gamyboje esančių “burbulų” sudėtį, Iišmoksite lengvai ir greitai pasigaminti patiems iš kiekvienoje virtuvėje randamų produktų. Jų gamybos procesas primins tikrą laboratoriją – sversime sodą, druską, maišysime spalvas, o malonius aromatus kursime tik 100 % natūraliais eteriniais aliejais!. Susitikimo metu kas yra eteriniai aliejai ir kokį teigiamą poveikį daro žmogaus sveikatai

Dirbtuvių pradžioje kiekvieną dalyvį pakviečiu prisistayti ir pasidalinti kokį turi pomėgį arba ką mėgsta veikti laisvalaikiu.

Vaikų ( žmonių ) kiekis iki 12
Laiko trūkmė 2,00 val.

Dirbtuvių kaina derinama individualiai

Dirbtuves veda:
Oksana Apanavičienė Young Living sveikatinimo ir aromaterapijos edukatorė, knygos “Eterinių aliejų vadovas” projekto koordinatorė.

Oksana Apanavičienė
+370 618 75624
oksana@youngliving.lt
www.eteriniaikvapai.lt