Aromaterapija tai labai plati sritis, kurią galima sutikti kvepalų gamyboje, apsisaugojant nuo virusų, dezinfekuojant orą patalpose, atliekant masažą, įvairiose kosmetikos priemonėse, valant namus ar kvėpinant patalpas, maisto gamyboje praturtinti patiekalą.

SPA centrai taip pat labai plačiai propoguoja.

Eterinius aliejus ir jų kvapus naudoti įdomu, nes užuosti malonius kvapus visada norisi.

Jai mes juos naudojame ant odos, tai greitai prasiskverbe į kraujotaką, o jai naudojame uoslei, tai momentiškai užuodžiam ir tokiu būdu turime rezultatą.

Pasirenkant ir naudojant eterinius aliejus verta  įsitikinti kokios tai yra kokybės. Ar eterinis aliejus yra išdistiliuotas iš tinkamos žaliavos, nes dažnai sutinkame eterinius aliejus ir kvapus, kurie neturi jokio ryšio su augalu.

Keletas patarimų:

  • Prieš naudojant eterinius aliejus įsitikinkite kokios tai yra kokybės
  • Citrusinių eterinių aliejų ( Lemon, Orange, Tangerine, Lime) nenaudokite prieš einant į saulę.
  • Eteriniai aliejai nedraugauja su gleivine, o tai reiškia, kad nelašinkite eterinių aliejų į akis, ausis ir į lytinius organus.
  • Skieskite eterinius aliejus su augaliniu 50/50. Skiedimui labai gerai tinka augalinių aliejų mišinys V-6.

Visada yra galimybė gilinti žinias knygoje „ Eterinių aliejų vadovas“ arba dalyvauti mokymuose ar seminaruose: Aromaperapija A.B.C.

Naujienas galima sekti: https://business.facebook.com/Aromaterapijayl

Taip pat yra galimybė prisijungti prie organizuojamų kelionių, kurios vyksta: Kroatijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Bulgarijoje, Amerikoje ir kitose pasaulio šalyse.